بله, می پذیرم

این سایت از کوکی ها استفاده می کند. با استفاده از این سایت این موضوع را تأیید و قبول می کنید.

سبد خرید شما خالی است.
ورود وارد نشده اید

چاپ برهان هاي اثبات وجود خدا (با رويکرد پاسخ به شبهات)

کتاب " برهان هاي اثبات وجود خدا (با رويکرد پاسخ به شبهات)" در دست چاپ قرار گرفت
12 شهریور 1391
وابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) - حسن رضایی سرپرست واحد پاسخ به سوالات و شبهات دینی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) گفت: کتاب "برهان هاي اثبات وجود خدا (با رويکرد پاسخ به شبهات)" در دست چاپ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع): رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت: براهین اثبات خدا از جمله موضوعاتی است که به شدت مورد توجه سايت هاي الحادی بوده و مقالات متعددی در رد آنها نوشته شده است. واحد پاسخ به سوالات و شبهات دینی در قريب به دو سال تلاش مستمر به جمع آوری و دسته بندی شبهات و اشکالات برخي از مهمترين سايتهاي شبهه افکن پرداخت و پس از تهيه بولتني از شبهات مزبور مذاکره با اساتید و متخصصان مربوطه جهت نگارش نقد آنها را آغاز و در نهایت این پروژه به مجموعه ای از محققین موسسه امام خمینی (ره) واگذار شد.

وی افزود: در کتاب فوق، نه برهان از براهین اثبات خدا که حائز اهمیت بیشتری بوده اند تبیین و اشکالات هر يک به تفصيل بررسي شده است.

رضایی اظهار داشت: فصول نه گانه این کتاب حاصل تلاش سه تن از محققان فرهیخته است که هر کدام بررسی سه برهان را بر عهده گرفته اند: محمدحسین فاریاب (برهان نظم، فطرت، و تجربة دینی)، سید احمد حسینی (برهان وجودی، صدیقین، و امکان و وجوب) و سید علی هاشمی (برهان حدوث، حرکت، و اخلاقی). این کتاب با نظارت علمی دکتر حسن یوسفیان عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) به رشته تحریر درآمده است.

اخبار

Powered by TayaShop Powered by TayaShop